Team Sydhavsøerne
Team Sydhavsøerne

Kampe

1. division:

Køb billetter her.

Dato

Hjemmehold

Udehold

Resultat

Spillested

Lørdag 31. aug. Klokken 16.00

IK Skovbakken

Team Sydhavsøerne

 27-25

Vejlby-Risskov Hallerne

Lørdag 7. sep. Klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

Ajax København

 33-26

Maribo Hallerne

Lørdag 14. sep. Klokken 16.30

Odder Håndbold

Team Sydhavsøerne

 30-23

Spektrum Odder

Torsdag 19. sep. Klokken 20.00

Team Sydhavsøerne

TMS Ringsted

 18-32

Maribo Hallerne

Lørdag 28. sep. Klokken 14.00

HC Midtjylland

Team Sydhavsøerne

 36-30

Sportscenter Herning

Søndag 06. okt. Klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

HEI, Skæring

 29-23

Maribo Hallerne

Onsdag 9. okt. Klokken 19.30

Roskilde Håndbold

Team Sydhavsøerne

 23-31

Roskilde Hallerne

Søndag 20. okt. Klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

HØJ Elite

 32-24

Maribo Hallerne

Fredag 1. nov. Klokken 19.30

HC Odense

Team Sydhavsøerne

 22-29

Dalumhallerne

Lørdag 9. nov. Klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

TM Tønder

 33-18

Maribo Hallerne

Fredag 15. nov. Klokken 19.30

Otterup HK

Team Sydhavsøerne

 34-21 

Otterup Idrætscenter

Fredag 22. nov. Klokken 20.00

Team Sydhavsøerne

Skive fH

 

Maribo Hallerne

Lørdag 7. dec. Klokken 14.30

FIF

Team Sydhavsøerne

 

Frederiksberg Hallerne

Søndag 15. dec. Klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

IK Skovbakken

 

Maribo Hallerne

Fredag 20. dec. Klokken 19.30

Ajax København

Team Sydhavsøerne

 

Bavnehøj Arena

Søndag 12. jan. Klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

Odder Håndbold

 

Maribo Hallerne

Fredag 17. jan. Klokken 20.00

TMS Ringsted

Team Sydhavsøerne

 

Dansk Kabel TV Arena

Lørdag 25. jan. Klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

HC Midtjylland

 

Maribo Hallerne

Søndag 2. feb. Klokken 18.00

HEI Skæring

Team Sydhavsøerne

 

Skæringhallen A

Torsdag 6. feb. Klokken 20.00

Team Sydhavsøerne

Roskilde Håndbold

 

Maribo Hallerne

Lørdag 15. feb. Klokken 15.00

HØJ Elite

Team Sydhavsøerne

 

Jyllingehallen

Søndag 1. mar. Klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

HC Odense

 

Maribo Hallerne

Søndag 8. mar. Klokken 17.00

TM Tønder

Team Sydhavsøerne

 

Tønder Sport- og Fritidscenter

Fredag 13. mar. Klokken 20.00

Team Sydhavsøerne

Otterup HK

 

Maribo Hallerne

Fredag 20 mar. Klokken 19.30

Skive fH

Team Sydhavsøerne

 

KCL Skive

Lørdag 28 mar. Klokken 16.00

Team Sydhavsøerne

FIF

 

Maribo Hallerne

#tsø
Del din oplevelse med Team Sydhavsøerne - hashtag dit billede #tsø på Instagram