Team Sydhavsøerne
Team Sydhavsøerne

Kampe

1. division:

Køb billetter her.

Dato

Hjemmehold

Udehold

Resultat

Spillested

Søndag 10. sep. klokken 15.30

Odder Håndbold

Team Sydhavsøerne

27-26

Odder

Fredag 15. sep. klokken 20.00

Team Sydhavsøerne

HØJ

30-28

Maribo Hallerne

Søndag 24. sep. Klokken 18.30

Fredericia HK

Team Sydhavsøerne

28-26

Fredericia

Søndag 1. okt. klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

Stoholm

33-22

Maribo Hallerne

Fredag 6. okt. klokken 18.30

Ajax København

Team Sydhavsøerne

25-21

København

Lørdag 14. okt. klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

Lemvig-Thyborøn

26-30 

Maribo Hallerne

Søndag 22. okt. klokken 16.00

HEI, Skæring

Team Sydhavsøerne

28-34

Egå

Fredag 3. nov. klokken 20.00

Team Sydhavsøerne

FIF

28-22 

Maribo Hallerne

Lørdag 11. nov. klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

Randers HH

21-25 

Maribo Hallerne

Søndag 19. nov. klokken 15.00

Otterup H

Team Sydhavsøerne

22-24 

Otterup

Fredag 24. nov. klokken 20.00

Team Sydhavsøerne

TMS Ringsted

27-27

Maribo Hallerne

Lørdag 2. dec. klokken 14.30

Frederikshavn FI

Team Sydhavsøerne

21-29 

Frederikshavn

Søndag 10. dec. klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

Skive fH

28-29

Maribo Hallerne

Søndag 17. dec. Klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

Odder Håndbold

32-29

Maribo Hallerne

Lørdag 20. jan. klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

Fredericia HK

30-26

Maribo Hallerne

Søndag 28. jan. klokken 14.00

Stoholm

Team Sydhavsøerne

20-31

Stoholm

Lørdag d. 10. feb. klokken 14.30

Lemvig Thyborøn

Team Sydhavsøerne

23-20

Lemvig

Tirsdag 20. feb. klokken 19.30

HØJ

Team Sydhavsøerne

26-33 

Ølstykke

Fredag d. 23. februar kl. 20.00

Team Sydhavsøerne

Ajax

24-23

Maribo Hallerne

Søndag 25. feb. klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

HEI, Skæring

32-26 

Maribo Hallerne

Lørdag 3. mar. klokken 14.45

FIF

Team Sydhavsøerne

18-26

Frederiksberg

Lørdag 10. mar. klokken 14.00

Randers

Team Sydhavsøerne

26-25

Randers

Søndag 18. mar. klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

Otterup HK

27-29

Maribo Hallerne

Fredag 23. mar. klokken 19.30

TMS Ringsted

Team Sydhavsøerne

37-27

Ringsted

Søndag 1. apr. klokken 15.00

Team Sydhavsøerne

Frederikshavn FI

27-26 

Maribo Hallerne

Lørdag 14. apr. klokken 16.00

Skive Fh

Team Sydhavsøerne

33-27 

Skive

#tsø
Del din oplevelse med Team Sydhavsøerne - hashtag dit billede #tsø på Instagram